Home Actueel Werk­Energiek® is nu ons merk!

Werk­Energiek® is nu ons merk!

Vanaf vandaag is ons merk 'WerkEnergiek®' ingeschreven in de Benelux en daarmee een geregistreerd merk. Vandaar die ® erachter. Ook dit is weer iets waar wij hartstikke trots op zijn!

'WerkEnergiek®' staat niet in de Van Dale. Dat hebben wij ooit samen met 0to9 | Values-Driven Creativity bedacht.

Wij verkopen 'WerkEnergiek®'. Het is ons product. Samen met onze opdrachtgevers zetten wij ons in om de mensen in de organisatie lekker in hun vel te laten zitten, werkgeluk te laten ervaren en vanuit een bevlogen toestand te laten werken. Daardoor verlaagt verzuim, blijft men er langer werken en worden er minder fouten gemaakt. Dat terwijl de productiviteit, creativiteit, loyaliteit en nog veel meer toeneemt.
Als je mensen WerkEnergiek® zijn, heeft dat een positief effect op de organisatie.

Wil jij weten hoe wij samen met jou je organisatie WerkEnergieker kunnen maken? Neem dan vrijblijvend contact met ons op!